Hiszpański cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego! To język nie tylko przydatny, dzięki któremu można dogadać się w wielu częściach świata, lecz także wdzięczny, melodyjny i… romantyczny. Na rynku jest dostępnych dużo różnych kursów oraz książek do nauki hiszpańskiego. Właśnie dlatego często trudno nam ocenić, która metoda nauki przyniesie największe korzyści, a zarazem nie poczyni spustoszenia w portfelu. 

Jeśli znasz już podstawy hiszpańskiego (jesteś na poziomie A1) – ten artykuł jest dla Ciebie. Jeśli nie – nic nie szkodzi. Po prostu sięgnij po książkę Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i wróć tu za jakiś czas. 

Pewnie wiesz, że systematyczna nauka przynosi spektakularne efekty. Nie ma lepszego sposobu na przyswajanie obcego języka niż ćwiczenie go regularnie, w małych dawkach.

Hiszpański 365 na każdy dzień to roczny kurs online hiszpańskiego A2-B2 – dzień po dniu! Formuła 365 zakłada codzienne ćwiczenie języka hiszpańskiego. Każdego dnia skupisz się na innym praktycznym zagadnieniu. Sukces tkwi w gotowym planie nauki. To 20 minut dziennie z hiszpańskim, 7 dni w tygodniu. 

Rozpoczynasz w dowolnym momencie. Regularnie otrzymujesz na e-maila porcję interaktywnego materiału do samodzielnej nauki wraz z rozwiązaniami.

To jak, przejdziemy razem przez poniedziałkową lekcję?  Na początek zapoznajmy się z panelem użytkownika.

Powiadomienia
Otrzymujesz codziennie powiadomienia na skrzynkę e-mail. Jeżeli chcesz, możesz je wyłączyć. Możesz włączyć je ponownie, kiedy tylko zechcesz [Włącz/Wyłącz powiadomienia]

Poczekalnia
W Poczekalni możesz umieścić lekcje, do których chcesz wrócić w innym terminie. Możesz to zrobić na dwa sposoby:
a) po zalogowaniu na koncie dodaj poszczególne lekcje do Poczekalni,
b) jeśli nie masz czasu logować się ani pobrać lekcji, nic nie szkodzi – wystarczy jeśli w powiadomieniu e-mailowym klikniesz w link „Wróć do tej lekcji później”, dzięki czemu szybko odszukasz lekcję w Poczekalni w innym terminie.

Lekcje
a) ikonka dzwoneczek – dodaj lekcję do Poczekalni,
b) ikonka strzałka – pobierz lekcję,
c) ikonka nuty – odsłuchaj nagrania do środowej lekcji.

Zwiń/Rozwiń
Przycisk Zwiń/Rozwiń pomoże Ci dostosować widok kursu do własnych potrzeb; zwinąć lub rozwinąć poszczególne fragmenty kursu.

Poniedziałki upływają nam pod znakiem hiszpańskiej gramatyki i nauki hiszpańskich słówek na wtorek. Temat pierwszej lekcji kursu to SER Y ESTAR.

Lekcja to plik w formacie pdf. Na początek dawka teorii. Prosto i w przejrzystej formie:

Następnie dwa ćwiczenia. Możesz nanieść odpowiedzi bezpośrednio w pliku.

A tu obiecana porcja hiszpańskich słówek, które przydadzą Ci się do wtorkowej lekcji:

Na końcu czekają na Ciebie odpowiedzi. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz poprawność wykonanych ćwiczeń.

Jak widzisz, nauka z kursem Hiszpański 365 na każdy dzień jest prosta i przyjemna. Skorzystaj z gotowego planu nauki hiszpańskiego na cały rok! Odwiedź stronę https://hiszpanski.jezyki365.pl i dowiedz się więcej. 


Dodaj komentarz