Oferujemy kursy języka angielskiego i hiszpańskiego z wykorzystaniem autorskiego systemu nauczania. Zajęcia mogą być indywidualne jak i w małych grupach do 5 osób. Można zebrać grupę znajomych i uczyć się wspólnie.


Ponadto w ofercie zapewniamy:

· Dojazd do domu klienta

· Wysoki standard nauczania

· Dogodne terminy

· Optymalna ilość i częstotliwość zajęć

· Certyfikaty ukończenia kursu


Nasi nauczyciele podchodzą do zajęć z zaangażowaniem i dbałością o potrzeby studenta. Indywidualny program i materiały dobierane są w oparciu o umiejętności ucznia i cele nauki. Przygotowujemy także do egzaminów.


Wszyscy,

którzy rozpoczną kurs indywidualny, otrzymają książkę z serii "Angielski w tłumaczeniach" Gratis.


Prosimy o kontakt telefoniczny lub emailowy by dowiedzieć się więcej o ofercie indywidualnej i otrzymać aktualny cennik zajęć.Zajęcia dostępne są dla każdego kto posiada Internet oraz program do komunikacji Skype. Zajęcia odbywają się na żywo (przy użyciu kamery internetowej) w wygodnym dla Państwa miejscu. Program zajęć, częstotliwość oraz ich termin dopasowane są do Państwa potrzeb.


Zajęcia w żaden sposób nie odbiegają od kursów indywidualnych prowadzonych przez nas. Używamy tej samej techniki nauczania, ćwiczenia i sprawdzania wiedzy.


Prosimy o kontakt aby ustalić pierwsze spotkanie, na którym przedstawimy nasz system nauczania oraz w celu ustalenia terminu zajęć. Zapraszamy!Oferujemy tłumacznia w różnych dziedzinach tematycznych w językach polskim, angielskim i hiszpańskim.

 

Tłumaczenia pisemne

Oferujemy tłumaczenia dokumentów, raportów, maili, prezentacji, etc. Tłumaczenia, które wykonujemy są przystępne, a zarazem rzetelnie wykonane przy zachowaniu optymalnego czasu realizacji.

 

Tłumaczenia stron internetowych

Wykonujemy tłumaczenia tekstów dla stron internetowych. Dostosowujemy się do potrzeb Klienta i dbamy o poprawność merytoryczną tłumaczeń oraz o stosowanie właściwej terminologii


Prosimy o kontakt mailowy w celu wyceny tłumaczenia.